top of page

Seminarium: ZWINNOLOGIA - kręcenie się w kółko motorem postępu albo co Wiking wie o zmianie? - spotk


Na naszym seminarium na temat zwinnego podejścia do zarządzania zmianą, pt. ZWINNOLOGIA - kręcenie się w kółko motorem postępu albo co Wiking wie o zmianie?, zajmiemy się kwestią efektywnego osiągania celów zmiany.

Seminarium organizujemy z okazji ukazania się książki "ZWINNOLOGIA. Innowacyjne podejście do zarządzania zmianą" Jarosława Rubina, Wiesława Grabowskiego i Marka Naumiuka.

Jeden z autorów - Jarosław Rubin opowie o kilku kluczowych kwestiach dotyczących sukcesu zarządzania zmianą. Podda też refleksji odejście pewne utarte, a nieprawdziwe przekonania. Książka jest praktycznym przewodnikiem po świecie zwinnego zarządzania zmianą, zatem to ich szczególnie zapraszamy menedżerów, kierowników projektów, właścicieli firm, agentów zmian oraz osoby wspierające zmiany, a więc konsultantów, trenerów, coachów i HR.

W trakcie seminarium prowadzący skupi się na:

  • Osiąganiu celów w świecie VUCA (SPAM-u),

  • Kluczowych Czynnikach Sukcesu zmiany,

  • Radzeniu sobie z oporem wobec zmian, innowacji i nowych pomysłów,

  • Budowaniu kultury zwinności w zarządzaniu.

Książka "ZWINNOLOGIA. Innowacyjne podejście do zarządzania zmianą" jest już dostępna na stronie Szkoły Zarządzania Zmianą, a wkrótce będzie też w księgarniach. Więcej wskazówek i rekomendacji na temat planowania i wdrażania zmian oraz opis 55 prakycznych narzedzi znajdziesz właśnie w niej.

Seminarium odbędzie się 15 kwietnia od 16.00 do 17.30 w Centrum Konferencyjnym Wrocławskiego Parku Przemysłowego przy ul. Fabrycznej 10 we Wrocławiu.

Zapraszamy menedżerów, kierowników projektów, właścicieli firm, konsultantów, agentów zmiany, trenerów, przedstawicieli HR i wszystkie osoby związana z zarządzaniem zmianą w organizacji.

Liczba miejsce ograniczona.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Uwaga, podczas spotkania będzie można nabyć w przedsprzedaży książkę "Zwinnologia. Innowacyjne podejscie do zarzadzania zmianą."

Nie czekaj, taka okazja może się nie powtórzyć.

Centrum Konferencyjne

ul. Fabryczna 10 Wrocław

WSTĘP BEZPŁATNY!

Ilość miejsc ograniczona. Warto przyjść nieco wcześniej.

Fundacja Rozwoju Menedżerskiego "Manage or Die" nie jest organizatorem tego wydarzenia. Udostępniamy tą informację, ponieważ wierzymy w jego wartość merytoryczną w procesie inspiracji Menedżerek i Menedżerów i rozwoju poziomu zarządzania w Polsce.

Pełny zestaw informacji dotyczących wydarzenia znajdziesz na stronie Zwinnologia.Evenea.pl.

8 wyświetleń0 komentarzy
bottom of page