top of page

Praktyczna Biblioteka - Fundacji Rozwoju Menedżerskiego "Manage or Die"


Czy wiesz, że Fundacja Rozwoju Menedżerskiego "Manage or Die" publikuje materiały w postaci prezentacji, artykułów, arkuszy na platformie Slideshare.net od 20 lipca 2010 roku.

Na ten dzień datowane jest powstanie Fundacji.

Najpopularniejszym z naszych materiałów, opublikowanym w ramach platformy Slideshare jest prezentacja pt. Zarządzanie procesami - Cele, metodyka, role, którą obejrzano już ponad 20 007 razy i pobrano ponad 185 razy, do prywatnych kolekcji Menedżerów i Menedżerek.


Czy wiesz, że...

Wszystkie materiały, opublikowane w ramach Manage or Die, można pobierać z platformy Slideshare lub ze strony www.manageordie.org bezpłatnie!

Możesz ich także używać w swojej pracy menedżerskiej. Prosimy tylko o podawanie informacji, że korzystasz z materiałów Fundacji Rozwoju Menedżerskiego "Manage or Die".

Będzie wspaniale, jak umieścisz także adres strony www.manageordie.org.

Do Twojej dyspozycji jest już 47 prezentacji oraz 31 rożnego rodzaju dokumentów (w tym artykuły, arkusze, zestawienia).

Czy wiesz, że...

...Z naszych materiałów korzysta rocznie ponad 20 000 Menedżerów, Menedżerek i sympatyków zarządzania.

...Naszą najpopularniejszym materiałem w 2019 roku, jest artykuł Anny Szyszka i dr Wojciecha Joska pt. "Lean Management, a miejsce pracy". Materiał ten pomaga opisać Lean Management okiem praktyków zarzadzania.

Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszych materiałów, inspiracji, news'ów.

Jesteśmy także otwarci na różne formy współpracy. Możesz do nas przysłać swoje prezentacje, artykuły z obszaru zarządzania, które opublikujemy i będziemy promować w ramach FRM "Manage or Die" (oczywiście wszędzie będzie Twoje nazwisko, jako autora). Tym samym będziesz mieć realny wpływ na podnoszenie standardów zarzadzania w Polsce :)

Pozdrawiam serdecznie,

dr Artur Smolik

Manage or Die Team

21 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page