Serdecznie zapraszamy na kolejne konwersatorium Prof. A.J. Blikle. W ramach tych konwersatoriów, zapraszamy na wystąpienie Kacpra Lemiesza pod tytułem: Przebudzenie młodych! Osobista historia uzdrawiania okresu szkoły, brania edukacji w swoje ręce i praktyki nowego przywództwa.
05 grudnia 2019 - czwartek, godz. 16:00 - 20:00 "Co pokazuje nam masowy bunt młodzieży?
Na jakie wyzwania i okazje do zmiany wskazuje częsta niezgoda młodych na hierarchię, sztuczne autorytety i słodko pierdzące delikatne zmiany często proponowane przez obecnych liderów?
Bez szukania winnych chciałbym opowiedzieć Państwu moją historię poszukiwania edukacji, która działa, i tworzenia przedsiębiorstw społecznych, w których od początku próbowaliśmy praktykować “turkus”.
Chciałbym mówić z perspektywy młodego i starszego. Głosem młodzieży i kogoś kto od 4 lat tworzy projekty, ma szczęście uczy się w relacjach mentorskich od takich osób jak Jac Jakubowski czy Miki Kashtan (NVC), wykłada na uczelni i organizuje programy rozwojowe dla młodych dorosłych.
Używając własnej historii chciałbym wspólnie zastanowić się z Państwem jak skorzystać z okazji społecznej, którą obecnie oferuje nam coraz większa grupa młodych osób, które chcą działać społecznie (np. Młodzieżowy Strajk Klimatyczny, Strajk Uczniowski).
Jak im pomóc? Jak wykorzystać ich piękną energię i razem przetransformować sytuacje społeczną w Polsce (np. kryzys systemu edukacji lub “problem millenialsa”)?
Dla osób zainteresowanych bardziej stroną teoretyczną lub bezpośrednio związaną z leadership’em, będę głównie opierał się i dzielił modelami, które proponuje Otto Scharmer (Theory U), Jac Jakubowski (metoda TROP) i Miki Kashtan (Collaborative Leadership).
Kacper Lemiesz
Szkoła Biznesu PW
ul. Koszykowa 79 02-008 Warszawa
WSTĘP BEZPŁATNY!
Ilość miejsc ograniczona. Warto przyjść nieco wcześniej.
Fundacja Rozwoju Menedżerskiego "Manage or Die" nie jest organizatorem tego wydarzenia. Udostępniamy tą informację, ponieważ wierzymy w jego wartość merytoryczną w procesie inspiracji Menedżerek i Menedżerów i rozwoju poziomu zarzadzania w Polsce.
Pełny zestaw informacji dotyczących wydarzenia znajdziesz na stronie Prof. Blikle - www.moznainaczej.com.pl