top of page

Współpraca oparta na empatii - 20.02.2020 - Jacek (Jac) Jakubowski; Grupa TROP


Serdecznie zapraszamy na kolejne konwersatorium Prof. A.J. Blikle. W ramach tych konwersatoriów, zapraszamy na wystąpienie Jacka (Jac) Jakubowskiego; Grupa TROP. pod tytułem: Współpraca oparta na empatii.

20 lutego 2020 - czwartek, godz. 16:00 - 20:00 Od prowadzącego: "Od kilku lat tworzę SPOŁECZNĄ KOALICJĘ NA RZECZ WSPÓŁPRACY OPARTEJ NA EMPATII. Z różnych powodów zjawisko empatii stało się centralnym pojęciem, wokół którego odbywały się spotkania, INSPIRATORIA i dwa już FESTIWALE p.n. EMPATIA W DZIAŁANIU. W tym roku, przygotowując III FESTWIAL, postanowiliśmy skoncentrować się na współpracy, pamiętając oczywiście o empatii.Mądrzy badacze i myśliciele twierdzą, że to dzięki współpracy zbudowaliśmy kulturę i cywilizację. W nowoczesnych czasach jesteśmy nieprawdopodobnie współzależni — żyjemy, pracujemy i rozwijamy się dzięki pracy innych. Stworzyliśmy wielkie i małe organizacje, których istotą jest współpraca.Jednocześnie jest to obszar nieprawdopodobnych trudności — rywalizacji, manipulacji, folwarcznego zarządzania. W pracy, w zespołach, ludzie przeżywają lęk, złość, budują koterie i kliki chroniące „NAS przed jakimiś NIMI”.Na KONWERSATORIUM chciałbym podzielić się refleksjami i doświadczeniami. Chciałbym porozmawiać o dzielonej intencjonalności, sztuce uczenia się w zgranym zespole, zjawisku pomagania sobie nawzajem. Pomówimy też o synergii, synchronizacji. Oprócz teoretycznych pojęć chciałbym pokazać, jak w ramach różnych TROP-owych projektów budujemy współpracę w dużych korporacjach, małych firmach, firmach rodzinnych, w środowiskach rolników, w NGO-sach, oświacie, środowiskach zawodowych itp. Popatrzymy też, jak współpraca może wyglądać w świecie przyszłości, który już się wyłania w teraźniejszości.

Zapraszam serdecznie.

Jacek (Jac) Jakubowski

Szkoła Biznesu PW

ul. Koszykowa 79 02-008 Warszawa

WSTĘP BEZPŁATNY!

Ilość miejsc ograniczona. Warto przyjść nieco wcześniej.

Fundacja Rozwoju Menedżerskiego "Manage or Die" nie jest organizatorem tego wydarzenia. Udostępniamy tą informację, ponieważ wierzymy w jego wartość merytoryczną w procesie inspiracji Menedżerek i Menedżerów i rozwoju poziomu zarzadzania w Polsce.

Pełny zestaw informacji dotyczących wydarzenia znajdziesz na stronie Prof. Blikle - www.moznainaczej.com.pl

12 wyświetleń0 komentarzy
bottom of page