top of page

Na czym polega skąpstwo poznawcze? z cyklu Akademii Psychologii Przywództwa


Serdecznie zapraszamy na aryciekawą rozmowę Jacka Santorskiego o skąpstwie poznawczym w dość szerokim wymiarze, utrzymanej jednak w konwencji biznesowej.

Zarówno liderzy, którzy ograniczają się do opowiadania budujących historii, jak i ci, którzy reprezentują twarde, racjonalne stanowisko, nie spełniają założeń współczesnego przywództwa.

Zapraszamy do wysłuchania podcastu, gdzie Jacek Santorski rozmawia o liderach i postrzeganiu świata z Kamilą Goryszewską - autorka i organizatorką strefy refleksji pt. www.sluchamgadam.com oraz Dariuszem Użyckim, autorem książki "Czy jesteś tym, który puka?" i arcyciekawej strony www.dariuszuzycki.com


Pan Jacek Santorski, tak napisał o tego typu podcastach: "W dzisiejszych czasach rośnie zapotrzebowanie na autentycznych Liderów żeby być sobą w roli Lidera trzeba "być kimś". Sednem programu jest poznanie modeli autentycznego przywództwa i osobisty trening w zakresie stawania się naturalnym autorytetem. W podcastach APP rozmawiamy o wszystkim tym, co pomaga w realizacji tego celu."

270 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page