top of page

O moralnym samozadowoleniu menedżerów i firm - Konwersatorium online Prof. A. Blikle - 17.06.2021

Zaktualizowano: 22 cze 2021


Serdecznie zapraszamy na kolejne konwersatorium Prof. A.J. Blikle. W ramach tych konwersatoriów, zapraszamy na wystąpienie prof. Olafa Żylicza pod tytułem: O moralnym samozadowoleniu menadżerów i firm

17 czerwca 2021 - czwartek, godz. 16:00 - 20:00 Od prowadzącego:


Generalnie wszyscy chcemy utrzymywać dobre mniemanie o sobie. Jest to bardzo silny mechanizm, często zniekształcający percepcję i ocenę własnych działań. Menadżerowie ze względu na swoją pozycję i ekspozycję w relacjach innymi ludźmi są szczególnie narażani na uleganie mechanizmem samooszukiwania się. Firmy jako takie też uwikłane są w procesy 'wybielania się', patrząc przez zespoły zarządzające, zarówno świadomie, ale co ciekawsze również — często nieświadomie. Na ile takie mechanizmy zniekształcające szkodzą jednostkom, relacjom międzyludzkim i całym orgnaizajom, to kwestie do wspólnej dyskusji.
Wskazówki techniczne:

Od godz. 16:00 pokój jest otwarty dla "pogwarek", a o 16:15 zaczyna się właściwy program. Wszyscy będziemy wdzięczni słuchaczom za uruchomienie swoich kamerek. Skoro nie możemy się spotkać w realu, to choć pozwólmy się zobaczyć.

Zapisy na konwersatoria nie są wymagane. Dawniej wystarczyło przyjść, żeby być i pewnie jeszcze do tego wrócimy. Na razie spotykamy się on-line, ale wstęp jest nadal wolny, choć liczba miejsc ze powodów licencyjnych ograniczona do 100 osób. O przyjęciu decyduje kolejność wejść. Kody wejścia (do odwołania) są następujące:

Wejście przez przeglądarkę (nie trzeba mieć zainstalowanej aplikacji Zoom):

Wejście dla osób mających zainstalowaną aplikację Zoom (zalecane):

Meeting ID: 875 0004 2621 Passcode: 146285


Wejść na spotkanie można dopiero po jego otwarciu przez prowadzącego, które nastąpi o godz. 16:00 w dniu odbywania się konwersatorium.

Zapraszamy serdecznie.


WSTĘP WOLNY! Ilość miejsc ograniczona do 100.

Fundacja Rozwoju Menedżerskiego "Manage or Die" nie jest organizatorem tego wydarzenia. Udostępniamy tą informację, ponieważ wierzymy w jego wartość merytoryczną w procesie inspiracji Menedżerek i Menedżerów i rozwoju poziomu zarzadzania w Polsce.

Pełny zestaw informacji dotyczących wydarzenia znajdziesz na stronie Prof. Blikle - www.moznainaczej.com.pl

28 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Kommentare


bottom of page