top of page

Webinarium: Niezwykła podróż: 28 lat w menedżerskim świecie - Moje doświadczenia i nauki 05.09.2023

Zapraszamy na niezwykłą podróż w głąb menedżerskiego świata, gdzie poznacie niezwykłą historię i bogate doświadczenia dr Artura Smolika, eksperta o bogatej karierze menedżerskiej. 12 różnych branż, 28 lat doświadczenia liderskiego, awanse, sukcesy, porażki, motywacje i lekcje.
Zapraszamy na niezwykłą podróż w głąb menedżerskiego świata, gdzie poznacie historię i bogate doświadczenia dr Artura Smolika, eksperta o bogatej karierze menedżerskiej. 12 różnych branż, 28 lat doświadczenia liderskiego, awanse, sukcesy, porażki, motywacje i lekcje.


Długo wyczekiwane webinarium "Niezwykła podróż: 28 lat w menedżerskim świecie - moje doświadczenia i nauki" już niedługo rozpocznie się i będziecie mieli okazję wziąć udział w inspirującym spotkaniu z jednym z cenionych mentorów i liderów biznesu.


Dr Artur Smolik przez wiele lat pełnił kluczowe stanowiska w renomowanych firmach, zdobywając doświadczenie w różnych branżach, w tym TSL, FMCG, retail, e-commerce, dystrybucji, ubezpieczeniach. Jego umiejętność restrukturyzacji i rozwijania podległych jednostek biznesowych, oparta na efektywnym zarządzaniu zespołami i firmami, wywierała ogromny wpływ na rozwój tych organizacji.


Pozwólcie, że przedstawimy Wam kilka z najbardziej imponujących osiągnięć dr Artura Smolika:

  1. Mercus Logistyka / Grupa KGHM: Dyrektor Zarządzający/Operacyjny, odpowiedzialny za restrukturyzację i rozwój sieci sklepów. Opracowanie strategii rozwoju opartej na kluczowych KPIs, co zaowocowało wzrostem sprzedaży i optymalizacją procesów.

  2. Aon Polska: Dyrektor Departamentu Rozwoju Biznesu, zajmujący się rozwojem rynków i koncepcją zarządzania ryzykiem biznesowym. Wprowadzenie strategii rozwoju, prowadzącej do znaczącego wzrostu przychodów i efektywności pracowników.

  3. CTL Maczki – Bór S.A. / CTL Logistics Sp. z o.o.: Dyrektor ds. Projektów Strategicznych i Członek Zarządu - CTL Train Sp. z o.o. Odpowiedzialny za opracowanie wdrożenie strategii rozwoju, dzięki któremu firma osiągnęła wzrost EBITDA.

  4. VDS Sp. z o.o.: Dyrektor Zarządzający, kierujący strategicznym definiowaniem profilu działalności i strategii rozwoju firmy. Wdrażanie procesów restrukturyzacyjnych, które przyczyniły się do ponad 200% wzrostu wyników sprzedaży.

  5. Pepsi-Cola: Dyrektor Regionu, uznany i wielokrotnie awansowany profesjonalista i charyzmatyczny lider. Jeden z najmłodszych dyrektorów w historii Pepsi w Polsce. Każdą zarządzaną jednostkę doprowadzał do spektakularnych wyników.

Główne tematy, które poruszymy na webinarium:

1. Żeby zostać liderem trzeba tylko chcieć! - jak awansowałem z kierowcy na kierownika.

2. Czy awans może być karą? - Jaka jest cena za awanse w korporacjach?

3. Czy młody wiek przeszkadza w byciu skutecznym i szanowanym liderem?

4. Czy warto trzymać się jednej branży? Konsekwencje i możliwości dla kariery.

5. Być liderem - moda, czy konieczność?

6. Czy mikromanagement to samo zło?

7. Co trzeba zrobić, żeby zostać prezesem?

8. Sesja Q&A - w tej części dr Smolik, będzie odpowiadał na pytania dotyczące kariery menedżerskiej, awansów, zwolnień, funkcjonowania na rynku pracy.


Nie przegapcie okazji, aby wziąć udział w tym wyjątkowym webinarium!

Dołączcie do nas, by czerpać z niezwykłego doświadczenia menedżerskiego.


05 września 2023 r. - wtorek, godz. 11:00 - 12:30

Forma:

Online - po rejestracji otrzymasz link do webinarium


Link do zapisów znajdziesz na stronie organizatora: www.artursmolik.com
20 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page