top of page

Webinarium: Sztuka skutecznej komunikacji - praktyczne rady dla liderów - 05.03

Unikaj problemów w komunikacji!


Sztuka skutecznej komunikacji - praktyczne rady dla liderów

Poznaj praktyczne wskazówki w zakresie skutecznej komunikacji w zespole i Twojej firmie.
Mamy zaszczyt zaprosić Państwa na profesjonalne webinarium, które odbędzie się 5 marca 2024 roku.


Dr Artur Smolik zaprasza, aby przyjrzeć się

Sztuce skutecznej komunikacji - praktyczne rady dla liderów


"Sztuka skutecznej komunikacji" - to podróż przez świat narzędzi, technik ale także perswazji, empatii i wpływu, zaprojektowaną specjalnie dla skutecznych liderów i liderek, którzy pragną skonfrontować lub podnieść swoje umiejętności na nowy, wyższy poziom.


Zakres tematyczny webinarium, będzie oparty na kompetencjach menedżerskich, czyli niezbędnych do skutecznego zarzadzania zestawie umiejętności, doświadczeń i postaw skutecznego lidera.

Kompetencje komunikacyjne - obejmują umiejętność jasnego i skutecznego przekazywania informacji, zarówno wewnętrznie w organizacji, jak i na zewnątrz. To również umiejętność słuchania i zrozumienia potrzeb innych.

W skład tej kompetencji wchodzą m.in.:

-Jasne przekazywanie informacji, czyli umiejętność formułowania i przekazywania komunikatów w sposób klarowny, aby uniknąć nieporozumień.

-Skuteczna komunikacja wewnętrzna, czyli budowanie efektywnej komunikacji między różnymi obszarami i poziomami organizacji, co umożliwia płynny przepływ informacji.

-Skuteczna komunikacja na zewnątrz, czyli miejętność reprezentowania organizacji w kontakcie z klientami, partnerami biznesowymi oraz społecznością zewnętrzną.

-Umiejętność słuchania i empatii, czyli aktywne słuchanie innych oraz zdolność do wczuwania się w ich perspektywę i potrzeby.

-Dopasowanie komunikacji do odbiorcy, czyli umiejętność dostosowywania stylu komunikacji do różnych osób i sytuacji, co pozwala na skuteczniejsze przekazywanie wiadomości.

-Rozwiązywanie konfliktów komunikacyjnych, czyli skuteczna identyfikacja i rozwiązywanie sytuacji, w których dochodzi do nieporozumień lub konfliktów wynikających z komunikacji.


W ciągu zaledwie 60 minut poznasz tajniki efektywnej komunikacji, które są kluczową kompetencją menedżerską XXI wieku.


Dowiesz się także, jak pokonać bariery komunikacyjne, jak zarządzać komunikacją i zespołem, by inspirować i motywować, oraz jak zarządzać konfliktem, aby zamienić go w konstruktywne rozwiązanie.

Nasze webinarium to nie tylko teoria. To praktyczne sugestie i podzielenie się przez dr Artura Smolika, ponad 28-letnim doświadczeniem w zarządzaniu, które może sprawić, że Twoje kompetencje komunikacyjne zyskają przestrzeń do rozwoju.

Odkryjesz, jak być słuchanym i jak słuchać, by naprawdę rozumieć i być rozumianym.


Zapisz się już dziś i zacznij tworzyć głębsze, bardziej znaczące relacje zarówno w życiu zawodowym, jak i osobistym.


Udział w webinarium jest BEZPŁATNY, jednak liczba miejsc jest ograniczona, dlatego serdecznie zachęcamy do jak najszybszej rejestracji.


Nie przegap okazji na rozwinięcie swojej kariery i zdobycie cennych umiejętności.Dołączcie do nas i razem odkrywajmy tajniki sukcesu nowoczesnego menedżera!

05 marca 2024 r. - wtorek, godz. 12:00 - 13:00

Forma:

Online - po rejestracji otrzymasz link do webinarium


Link do zapisów znajdziesz na stronie organizatora: www.artursmolik.com
Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Kommentare


bottom of page