top of page

Thu, Nov 24

|

Wydarzenie online

Aktualne wyzwania Menedżerek i Menedżerów - Spotkania menedżerskie Dr Artur Smolik

Zapraszamy na spotkanie, integrację i inspirację społeczności Grupy Manage or Die z Linkedin. (jest to powtórzenie spotkania, które odbyło się stacjonarnie we Wrocławiu w dniu 21.10.2022, tym razem dla wszystkich, którzy nie mogli z nami tam być)

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
Aktualne wyzwania Menedżerek i Menedżerów - Spotkania menedżerskie Dr Artur Smolik
Aktualne wyzwania Menedżerek i Menedżerów - Spotkania menedżerskie Dr Artur Smolik

Time & Location

Nov 24, 2022, 5:00 PM – 7:00 PM

Wydarzenie online

Guests

About the event

Serdecznie zapraszamy na Spotkanie Grupy Manage or Die, którego organizatorem jest Dr Artur Smolik, twórca i założyciel Fundacji Rozwoju Menedżerskiego "Manage or Die" i Grupy "Manage or Die" na Linkedin.

Spotkanie ma na celu integrację i wymianę doświadczeń społeczności Grupy Linkedin - Grupy Manage or Die - Grupy dla Menedżerek i Menedżerów.

Grupa istnieje na polskim Linkedin od 2010 roku (została założona w w kwietniu 2010 roku), wiec na ten rok przypada 12 rocznica istnienia naszej grupy. W tym czasie z niszowej Grupa Manage or Die stała się jedną z największych, zawodowych grup na polskim Linkedin (aktualnie liczy 5565 członków).

Aby wykonać kolejny krok w stronę budowania naszej społeczności skupionej wokół zawodu Menedżerki, Menedżera, czyli osób zarządzających, chcemy rozpocząć spotkania "na żywo" i online, które będą okazją do dyskusji, inspiracji, wymiany doświadczeń i integracji.

Pierwsze spotkanie odbyło się 21.10.2022 r. we Wrocławiu, a to jest kontynuacja tego spotkania dla wszystkich osób, które chciały w nim uczestniczyć, a z różnych powodów nie mogły.

Godz.: 17:00 - 19:00

W planie jest wystąpienie, prezentacja pt.

Aktualne wyzwania Menedżerek i Menedżerów - jak być skutecznym w kryzysie

Prezentację i spotkanie poprowadzi: dr Artur Smolik

Wszystkie szczegóły na temat wydarzenia, będą podawane na stronach Grupy Manage or Die na Linkedin i stronach Fundacji Rozwoju Menedżerskiego "Manage or Die"

WSTĘP BEZPŁATNY!

Ilość miejsc ograniczona.

This event has a group. You’re welcome to join the group once you register for the event.

Share this event

bottom of page