top of page
Ludzie Walking

Od 2010 roku sukcesywnie przygotowujemy dla Menedżerów i Menedżerek prezentacje, artykuły, recenzje książek oraz cytaty i motta, dotyczące tematyki zarządzania, które mogą być przydatne w pracy zarządczej.

Materiały znajdują się w zakładce Strefa wiedzy i mogą stanowić praktyczne wsparcie

lub inspirację dla Menedżerów i Menedżerek w procesie rozwoju organizacyjnego oraz własnego.

 

Zapraszamy także do społeczności, które stworzyliśmy i moderujemy dla Was.

 

Manage or Die - Grupa dla Menedżerek i Menedżerów - jedna z największych grub zawodowych na polskim Linkedin (zrzesza ponad 5 418 osób - stan na X'2022 r.). Grupa ma na celu integrację środowiska osób zajmujących się profesjonalnie zarządzaniem.

Zarządzanie - grupa dla zarządzających i zarządzanych

grupa ma ta na celu integrację środowiska osób pracujących w firmach, które same zarządzają lub spotykają się z różnymi stylami zarządczymi. Poruszamy tam kwestie motywacji, rekrutacji, efektywności, środowiska pracy i wiele innych związanych z zarządzaniem.

Strona Manage or Die na Linkedin

jeżeli preferujesz informacje poprzez portal LinkedIn, znajdziesz tam profil naszej Fundacji i wybrane materiały z naszych publikacji.

Znajdziecie tam środowiska osób interesujących się zarządzaniem, gdzie możecie podzielić się swoimi inspiracjami, wydarzeniami z obszaru zarządzania, komentować różne punkty widzenia problemów współczesnego zarządzania.

Zapraszamy! Dołączcie do nas!

Zrzut ekranu 2018-09-24 o 18.41.17.png
bottom of page