top of page

Współpraca

Menedżerki / Menedżerowie

Instytucje / firmy

Współpraca

Zapraszamy do współpracy Menedżerki / Menedżerów, instytucje lub firmy lub sympatyków zarzadzania, którzy mają w sobie siłę, by dzielić się z innymi swoją wiedzą, doświadczeniem, zapałem lub produktami. Mamy potencjał by w zamian za wsparcie realizacji celów naszej Fundacji, wspierać naszych Partnerów i Współpracowników.

Jeżeli czujesz, że możemy coś razem zrobić, prosimy o kontakt.

 

Menedżerki / Menedżerowie

W życiu każdego Menedżera i Menedżerki przychodzi taki moment, kiedy stwierdzasz, że masz na tyle dużo doświadczenia i pasji w sobie, że mógłbyś się tym dzielić nie tylko ze swoimi pracownikami. Fundacja "Manage or Die" tworzy altruistyczną przestrzeń, by zrobić coś dobrego dla Polski, świata w obszarze zarządzania. Jeżeli masz ciekawe artykuły, prezentacje biznesowe z różnych obszarów, talent do budowania lokalnych społeczności menedżerskich, recenzje książek lub po prostu chęci, daj znać. Razem postaramy się znaleźć dla Ciebie interesującą obie strony przestrzeń do działania.

Instytucje / Firmy / Uczelnie

Zapraszamy do współpracy firmy, uczelnie wyższe, instytucje pożytku publicznego. Pomożecie nam realizować cele fundacji, w szeroko pojętym obszarze zarządzania, my pomożemy Wam w Waszym biznesie.

Możemy także nawzajem wspierać swoje cele. Zaangażujemy się w każdy, sensowny pomysł oparty na standardach Win-Win.

bottom of page