top of page

O nas

Od lipca 2010 roku aktywnie angażujemy się w podnoszenie jakości zarządzania w polskich organizacjach.

Cele

Fundacja powstała z pasji, zamiłowania do zarządzania i wiary, że im wyższy poziom zarządzania, menedżerów w Polsce, tym bardziej efektywne i turkusowe bedą nasze organizacje.

 

Fundatorem i założycielem naszej Fundacji Rozwoju Menedżerskiego "Manage or Die" jest dr Artur Smolik, menedżer z przekonania, mąż z miłości, ojciec z oddania.

Wierzymy, że zarządzanie jest wszechobecne w naszym życiu, a jego elementy mogą być z powodzeniem stosowane w życiu każdego z nas.

Z tej wiary powstało powiedzenie: Wszyscy jesteśmy Menedżerami / Menedżerkami! Czasami Menedżerami w różnych firmach i organizacjach, a zawsze Menedżerami swojego życia. /as

Chcielibyśmy, aby zarządzanie było powszechnie uznawane jako profesja, a menedżer, jako zawód. 

Punktem wyjścia do naszych rozważań o zarządzaniu, są oczywiście 4 elementy zarzadzania: planowanie, organizowanie, motywowanie i kontrola. 

 

Czym się zajmujemy?

 

Cele Fundacji:

Celem Fundacji jest aktywność na rzecz podniesienia standardów praktycznego zarządzania w Polsce.

Chcemy kreować wysokie standardy zarządzania wśród kadry zarządzającej w firmach i organizacjach działających w Polsce.

Chcemy inspirować, rozwijać Menedżerów i Menedżerki, poprzez promowanie i dostarczanie merytorycznie wiarygodnej wiedzy z obszaru zarządzania.

Tworzymy i wdrażamy zasady etyki menedżerskiej.

Promujemy inicjatywy i wdrażamy kulturę nowoczesnego zarządzania.

Skupiamy także środowisko profesjonalnych i doświadczonych Menedżerów/ek, którzy chcieliby dzielić się praktyczną wiedzą, powodując, by kolejne pokolenia menedżerów/rek prezentowały coraz wyższy poziom zarządczy.

bottom of page