top of page

Strefa wiedzy

Zapraszamy do korzystania z wyselekcjonowanych merytorycznie artykułów, które poruszają aktualną tematykę z obszaru zarządzania i rozwoju menedżera. Wszystkie materiały udostępniamy bezpłatnie i zachecamy do bezpłatnego pobierania ich na www.slideshare.net/managerodie lub na naszej stronie.

Specjalnie dla Państwa wyszukujemy cytaty, motta, które zawierają w sobie ładunek refleksji i inspiracji, tak potrzebny w pracy i rozwoju menedżera. Wszystkie materiały udostępniamy bezpłatnie i zachecamy do bezpłatnego pobierania ich na naszej stronie.

W natłoku publikacji wydawniczych, coraz trudniej jest Menedżerom i  Menedżerkom wybrać wartościowe książki, których zawartość byłaby zweryfikowana przez innych, doświadczonych Menedżerów. W tym miejscu rekomendujemy tylko wartościowe pozycje książkowe, które mogą wspierać rozwój każdego Menedżera i Menedżerki.

Dzisiejszy świat pełen jest różnorodności. Można z niej czerpać siłę, do czego serdecznie zachęcamy. By pokazać praktyczną wartość różnych podejść do zarządzania, uruchomiliśmy cykl wywiadów z doświadczonymi Menedżerkami i Menedżrami pod tytułem: 15 odkryć menedżerskich. Gościom naszych wywiadów zadajemy te same pytania i zwykle otrzymujemy różne odpowiedzi, ponieważ różne są doświadczenia naszych Bohaterów.

Prezentacje, to podstawowe narzędzie menedżerskie. Łatwe w użyciu, zmuszające do zaprezentowania kwintesencji prezentowanego tematu. Mamy nadzieję, że docenicie Państwo nasze materiały opracowywane z myślą o przystępnym przekazaniu wiedzy oraz o wyposażeniu Menedżerek i Menedżerów w praktyczne narzędzie gotowe do pracy. Nasze materiały można pobierać bezpłatnie. Prosimy o podawanie źródła.

bottom of page