top of page

czw., 24 lis

|

Wydarzenie online

Aktualne wyzwania Menedżerek i Menedżerów - Spotkania menedżerskie Dr Artur Smolik

Zapraszamy na spotkanie, integrację i inspirację społeczności Grupy Manage or Die z Linkedin. (jest to powtórzenie spotkania, które odbyło się stacjonarnie we Wrocławiu w dniu 21.10.2022, tym razem dla wszystkich, którzy nie mogli z nami tam być)

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
Aktualne wyzwania Menedżerek i Menedżerów - Spotkania menedżerskie Dr Artur Smolik
Aktualne wyzwania Menedżerek i Menedżerów - Spotkania menedżerskie Dr Artur Smolik

Czas i lokalizacja

24 lis 2022, 17:00 – 19:00

Wydarzenie online

Goście

O wydarzeniu

Serdecznie zapraszamy na Spotkanie Grupy Manage or Die, którego organizatorem jest Dr Artur Smolik, twórca i założyciel Fundacji Rozwoju Menedżerskiego "Manage or Die" i Grupy "Manage or Die" na Linkedin.

Spotkanie ma na celu integrację i wymianę doświadczeń społeczności Grupy Linkedin - Grupy Manage or Die - Grupy dla Menedżerek i Menedżerów.

Grupa istnieje na polskim Linkedin od 2010 roku (została założona w w kwietniu 2010 roku), wiec na ten rok przypada 12 rocznica istnienia naszej grupy. W tym czasie z niszowej Grupa Manage or Die stała się jedną z największych, zawodowych grup na polskim Linkedin (aktualnie liczy 5565 członków).

Aby wykonać kolejny krok w stronę budowania naszej społeczności skupionej wokół zawodu Menedżerki, Menedżera, czyli osób zarządzających, chcemy rozpocząć spotkania "na żywo" i online, które będą okazją do dyskusji, inspiracji, wymiany doświadczeń i integracji.

Pierwsze spotkanie odbyło się 21.10.2022 r. we Wrocławiu, a to jest kontynuacja tego spotkania dla wszystkich osób, które chciały w nim uczestniczyć, a z różnych powodów nie mogły.

Godz.: 17:00 - 19:00

W planie jest wystąpienie, prezentacja pt.

Aktualne wyzwania Menedżerek i Menedżerów - jak być skutecznym w kryzysie

Prezentację i spotkanie poprowadzi: dr Artur Smolik

Wszystkie szczegóły na temat wydarzenia, będą podawane na stronach Grupy Manage or Die na Linkedin i stronach Fundacji Rozwoju Menedżerskiego "Manage or Die"

WSTĘP BEZPŁATNY!

Ilość miejsc ograniczona.

To wydarzenie ma grupę. Możesz dołączyć do grupy, gdy zarejestrujesz się na wydarzenie.

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page