top of page

Baza wiedzy FRM "Manage or Die"


Czy wiesz, że...

...Fundacja Rozwoju Menedżerskiego "Manage or Die" publikuje materiały w postaci prezentacji, artykułów, arkuszy na platformie Slideshare.net od 20 lipca 2010 roku.

Na ten dzień datowane jest powstanie Fundacji.

Pierwszym materiałem opublikowanym w ramach platformy Slideshare była prezentacja na temat analizy SWOT, którą obejrzano już ponad 11 550 razy i pobrano ponad 196 razy.

Czy wiesz, że...

...Wszystkie materiały, opublikowane w ramach Manage or Die, można pobierać z platformy Slideshare bezpłatnie!

Możesz ich także używać w swojej pracy menedżerskiej. Prosimy tylko o podawanie informacji, że korzystasz z materiałów Fundacji Rozwoju Menedżerskiego "Manage or Die". Będzie wspaniale, jak umieścisz także adres strony www.manageordie.org.

Do Twojej dyspozycji jest już 47 prezentacji oraz 26 rożnego rodzaju dokumentów (w tym artykuły, arkusze, zestawienia).

Czy wiesz, że...

...Nasze materiały były odwiedzane już ponad 200 000 razy przez Menedżerów i sympatyków zarządzania.


...Naszą najpopularniejszą prezentacją jest niezmiennie "Zarządzanie procesami - cele, metodyka, role". Materiał ten pomaga wdrożyć BPM w organizacji. Otrzymała ona zainteresowanie już od prawie 20 000 odbiorców. Świadczy to o niezłym poziomie merytorycznym, a także o niesłabnącym zainteresowaniu tematyką Business Process Management.

Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszych materiałów, inspiracji, news'ów.

Jesteśmy także otwarci na różne formy współpracy. Możesz do nas przysłać swoje prezentacje, artykuły z obszaru zarządzania, które opublikujemy i będziemy promować w ramach FRM "Manage or Die" (oczywiście wszędzie będzie Twoje nazwisko, jako autora). Tym samym będziesz mieć realny wpływ na podnoszenie standardów zarzadzania w Polsce :)

Pozdrawiam serdecznie,

dr Artur Smolik

Manage or Die Team

14 wyświetleń0 komentarzy
bottom of page