top of page

SIM CERTYFIKOWANY INTERIM MANAGER®

Chcesz sprawnie zarządzać organizacją? Szybko osiągać założone efekty biznesowe? Chcesz wyróżniać się spośród ekspertów w dziedzinie zarządzania? Zastanawiasz się w jaki sposób przekonać klienta o swojej wiedzy i umiejętnościach? Zastanawiasz się nad nową ścieżką zawodową? A może już pracujesz w formule interim management?


Zdjęcie ze strony www.stowarzyszenieim.org

Stowarzyszenie Interim Managers (SIM) wspierając profesjonalizację rynku interim management, w tym edukację managerów w zakresie nowoczesnych metod i narzędzi zarządzania oferuje możliwość uzyskania certyfikatu:


SIM Certyfikowany Interim Manager®

Nasi eksperci przygotowali cykl praktycznych szkoleń, które podnoszą kompetencje zawodowe managerów oraz - dla zainteresowanych, pozwalają na przystąpienie do egzaminu certyfikacyjnego. Każde z proponowanych szkoleń zalicza moduł obowiązkowy w ramach programu certyfikacji, ale może też służyć jako niezależne szkolenie, wzmacniające i potwierdzające konkretne kompetencje zawodowe.


Dlaczego warto skorzystać z oferty certyfikacji?

Czym jest certyfikat „SIM Certyfikowany Interim Manager®”?

 • Potwierdzeniem wysokich kompetencji w zakresie zarządzania zmianą w organizacjach.

 • Eksperckim uwiarygodnieniem umiejętności samodzielnej realizacji czasowych - zdefiniowanych co do celu i zakresu, projektów zarządczych wewnątrz organizacji.

 • Gwarancją wiarygodności zawodowej, przekładającą się wprost na jakość pozyskiwanych zleceń oraz możliwość uzyskiwania wyższych stawek za realizowane projekty.

 • A wkrótce - również częścią publicznego, Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji, spójnego z klasyfikacją kompetencji rynkowych państw Unii Europejskiej.

Cele certyfikacji:

 • rozwój warsztatu i - co za tym idzie, wzrost efektywności w realizacji projektów managerskich w zakresie zarządzania czasowego

 • branżowe potwierdzenie wysokich kompetencji zawodowych

 • budowa przewagi konkurencyjnej na rynku interim managerów, doradców i konsultantów biznesowych.

SIM Certyfikowany Interim Manager® otrzymuje dodatkowe wsparcie promocyjne ze strony Stowarzyszenia Interim Managers (na stronach www.stowarzyszenieim.org, www.interim24.pl) oraz portalach społecznościowych.


Kto może wziąć udział w procesie certyfikacji?

Dla kogo jest certyfikat „SIM Certyfikowany Interim Manager®”?

Dla doświadczonych managerów, którzy:

 • świadomie budują swoją markę eksperta,

 • funkcjonują zawodowo w formule interim management,

 • rozważają zmianę swojej ścieżki zawodowej

 • szukają zweryfikowanej, praktycznej wiedzy z zakresu skutecznego pozyskiwania i prowadzenia projektów zarządczych o charakterze czasowym.

Interim managerów zainteresowanych uzyskaniem certyfikatu zapraszamy do kontaktu : certyfikacja@stowarzyszenieim.org

lub

zgłoszenia zainteresowania Programem za pośrednictwem formularza do zapisów, umieszczonego u góry strony - odpowiednio dla szkoleń lub egzaminu.Jak realizowany jest proces certyfikacyjny?

Proces certyfikacyjny składa się z dwóch etapów:

ETAP I to podnoszenie kwalifikacji poprzez profilowane szkolenia, oparte na autorskiej Metodyce Interim Management, opracowanej przez Stowarzyszenie Interim Managers, uzupełnionej zbiorem najlepszych praktyk, przetestowanych i przynoszących faktyczne efekty w środowisku biznesowym.

ETAP II to egzamin certyfikacyjny, organizowany przez Stowarzyszenie Interim Managers SIM po zebraniu odpowiedniej liczby chętnych, którzy ukończyli komplet szkoleń profilowanych lub dedykowane studia podyplomowe organizowane przez uczelnię wyższą we współpracy z SIM.


Terminy: marzec-lipiec 2021


Partnerem Programu

i co-organizatorem jest
Informację pochodzą ze strony www.stowarzyszenieim.org


111 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page