top of page

Chodzi o „JAK” - spotkanie - 27.06.2019 - Ania Jakubowski


Serdecznie zapraszamy na kolejne konwersatorium Prof. A.J. Blikle. W ramach tych konwersatoriów, zapraszamy na wystąpienie Ani Jakubowski pod tytułem: Chodzi o "JAK", czyli czy faktycznie ważne jest, JAK działamy, czy pracujemy w zgodzie ze sobą i swoimi wartościami i co z tego wynika?

27 czerwca 2019 - czwartek, godz. 16:00 - 20:00 I część – o tym jaki mamy wpływ na nasze otoczenie To co robisz jest bardzo ważne, ale JAK to robisz jest jeszcze ważniejsze. Tylko od Ciebie zależy Twoja marka i to co, po sobie zostawisz w organizacji. Jakość Twoich działań buduje kulturę organizacji oraz wpływa na środowisko którego jesteś częścią. „Chodzi o JAK” – to dyskusja tocząca się wokół jakości i przywództwa, która zaprasza do refleksji nad jego wartościami i tego, jaki pozytywny wpływ wywierasz nie tylko jako lider, ale członek społeczności. Zastanówmy się wspólnie, czy i jakie wartości nami kierują i budują nasz wizerunek oraz wpływają na nasze decyzje i nasze otoczenie. II część – jaki mamy wpływ na siebie i jakość naszego życia Jako pracodawca, jako menedżer, jako pracownik, jako „Ty” — różnorodny i rozwijający się przez całe życie, ze zmieniającymi się talentami, nowymi doświadczeniami oraz zakinteresowaniami. Zapraszamy do dyskusji o potrzebie zmiany nastawienia do tego, jak myślimy o swoich predyspozycjach, karierze i planach na przyszłość. Wykład o zaplanowaniu siebie. O tym, że starzenie się nie polega na byciu coraz starszym, ale coraz młodszym — dzięki naszemu podejściu do własnego życia, zdrowia i kariery. Czy to możliwe, aby dzięki swoim poglądom i działaniom mieć wpływ na własną przyszłość i stawać się coraz młodszym? Zastanowimy się wspólnie jak w zmieniającym się, globalnie powiązanym, napędzanym technologią świecie, zaplanować siebie samego, aby zmienić postrzeganie starości.

Szkoła Biznesu PW

ul. Koszykowa 79 02-008 Warszawa

WSTĘP BEZPŁATNY!

Ilość miejsc ograniczona. Warto przyjść nieco wcześniej.

Fundacja Rozwoju Menedżerskiego "Manage or Die" nie jest organizatorem tego wydarzenia. Udostępniamy tą informację, ponieważ wierzymy w jego wartość merytoryczną w procesie inspiracji Menedżerek i Menedżerów i rozwoju poziomu zarzadzania w Polsce.

Pełny zestaw informacji dotyczących wydarzenia znajdziesz na stronie Prof. Blikle - www.moznainaczej.com.pl

5 wyświetleń0 komentarzy
bottom of page